Mulţumiri

Dragi locuitori ai orașului Bușteni,

Vă mulțumesc pentru încrederea pe care mi-ați acordat-o și pentru decizia voastră de a continua drumul dezvoltării orașului nostru. O dată în plus am demonstrat că, rămânând uniți, obținem ceea ce ne dorim pentru viitor. Vom continua procesul de transformare, investițiile importante pentru orașul nostru și proiectele de dezvoltare. Doar sfătuindu-ne în continuare, vom lua cele mai bune decizii pentru noi și pentru Bușteni. Fiecare inițiativă a voastră contează, iar implicarea fiecăruia este foarte importantă.
Modernizarea Bușteniului este prioritară așa cum sunt și problemele tuturor locuitorilor lui. Este momentul să rămânem o comunitate la fel de puternică, să trecem la fapte și să realizăm ceea ce ne-am propus.
Împreună vom construi un Bușteni de care să fim mândri !

Cu recunoștință,
Irinel Ghiță
Primarul orașului Bușteni

You may also like...

Leave a Reply